Diversity

Konkurs DJ CONTEST

WAŻNE! - Do udziału w konkursie mogą przystąpić osoby, które są dyspozycyjnie w terminie 25.06.2022r. oraz akceptują warunki zawarte w Regulaminie konkursu oraz Regulaminie wydarzenia.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE i zawalcz o niepowtarzalną szansę WYSTĘPU na kolejnej edycji DIVERSITY FESTIVAL już 25 czerwca nad zalewem Zimna Woda w Łukowie. JEDYNE CO MUSISZ ZROBIĆ TO: 👉 Nagraj swój min. 30 minutowy set zawierający utwory z gatunków muzyki elektronicznej
👉 Umieść swoją prace w serwisie YouTube. Praca powinna zawierać nazwę: ,,nazwa dj” - Diversity Festival DJ CONTEST 2022
👉 Udostępnij swoją pracę na własnych social mediach oznaczając Diversity Festival PL oraz dodając link do tegorocznego wydarzenia.
👉 Wyślij swoje zgłoszenie w terminie od 30.05 do 15.06.2022r. na 👉 kontakt@diversityfestival.pl
👉 Tytuł e-mail ,, DJ CONTEST 2022 - (nazwa DJ) W rozwinięciu zawrzyj :

-twoje dane
-link do profilu FB (fanpage lub konto prywatne)
-krótką biografię oraz dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać
-link do seta oraz dołącz tracklistę tego co nagrałeś/aś

Kwalifikacja uczestników odbywać się będzie w dwóch etapach:

ETAP 1 ] Komisja konkursu dokona weryfikacji materiałów i zakwalifikuje 5 najlepszych, spełniających wymagania konkursu do dalszej fazy konkursu.

ETAP 2 ] Po wybraniu 5 najlepszych setów zostaną one opublikowane na oficjalnym wydarzeniu imprezy na Facebook'u w dniu 16.06.2022r. - zdobądź jak najwięcej polubień, komentarzy i udostępnień pod własnym setem konkursowym opublikowanym na oficjalnym wydarzeniu imprezy na Facebook'u do dnia 19.06.2022r. Ilość polubień i komentarzy nie jest elementem decydującym o zwycięstwie. W poniedziałek 20.06.2022r. o godzinie 20:00 podamy zwycięzce konkursu.

ZWYCIEZCA KONKURSU otrzymuje następujące świadczenia: - zwrot kosztów dojazdów wg zryczałtowanej stawki 0,3zł/km - podwójna akredytacja na Diversity Festival 2022 - możliwość występu na głównej scenie Diversity Festival 2022 Organizator ma prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu konkursu oraz poszczególnych etapów. Zgłoszenia niepełne z wykorzystaniem innych platform niż wskazana nie będą uwzględniane. Gatunek muzyczny prezentowanych setów dowolny. Organizator ma prawo do zmian w Regulaminie konkursu i o takich zmianach poinformuje.

Strona stworzona przez INcode